The Man Who Would Be King Student'S Pack (With CD+Glossary)
Autor: Joseph Rudyard Kipling
Wydawca: MM Publications
Peachey Carnehan i Daniel Dravot, dwaj byli żołnierze brytyjscy, postanawiają udać się do Kafiristanu, aby zostać królami. Ich podróż jest trudna, ale mężczyźni osiągają swój cel i zostają królami i bogami w Kafiristanie. Niestety pogoń Carnehana i Dravota po chwałę kończy się tragicznie.
Peachey Carnehan i Daniel Dravot, dwaj byli żołnierze brytyjscy, postanawiają udać się do Kafiristanu, aby zostać królami. Ich podróż jest trudna, ale mężczyźni osiągają swój cel i zostają królami i bogami w Kafiristanie.
Niestety pogoń Carnehana i Dravota po chwałę kończy się tragicznie...Interesujące opowiadanie oparte na klasycznych historiach, znanych przez czytelników na całym świecie. Odpowiednie dobrane słownictwo i gramatyka dostosowane do poziomu językowego CEFR dla nastolatków i młodzieży.
Czytając rozwijamy wszystkie umiejętności językowe, w tym szczególnie wzbogacamy swój zasób słownictwa w język angielskim. Książeczka posiada dodatkową część z ćwiczeniami oraz słowniczek.
Doskonała do samodzielnego uczenia się.
Zawiera e-book z treścią książki, który ucz wymowy oraz słuchania ze zrozumieniem.
Wiek 13-15 lat
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.