Szczęście. Jedyny prawdziwy dobrobyt

Szczęście. Jedyny prawdziwy dobrobyt

Autor: Osho

Wydawca: Czarna owca

Szczęście nie jest osiągnięciem. Zdaniem Osho - jest ono twoją prawdziwą naturą. Człowiek od zawsze pragnie i poszukuje szczęścia, ale nie może go osiągnąć nawet dzięki najcięższej pracy czy największemu wysiłkowi. Szczęście można bowiem odnaleźć jedynie dzięki powrotowi do własnej natury.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Szczęście nie jest osiągnięciem. Zdaniem Osho - jest ono twoją prawdziwą naturą.

Człowiek od zawsze pragnie i poszukuje szczęścia, ale nie może go osiągnąć nawet dzięki najcięższej pracy czy największemu wysiłkowi.

Szczęście można bowiem odnaleźć jedynie dzięki powrotowi do własnej natury.

W książce Szczęście nauczyciel duchowy Osho przekonuje, że tak naprawdę szczęście to efekt życia w zgodzie ze sobą. Życia w prawdzie.

I Ty możesz odnaleźć szczęście podczas pełnej autentyczności i otwartości podróży w poszukiwaniu samego siebie.

W serii NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA znajdziesz wskazówki Osho, jak poradzić sobie z najważniejszymi problemami dręczącymi współczesnego człowieka. Książki te pomogą Ci zrozumieć, kim jesteś i jaka jest istota Twojego życia.

Dodatkowe informacje

Rozwój osobisty
1 stycznia 2024
192
Szczęście. Jedyny prawdziwy dobrobyt
Bogusława Jurkevich
978-83-8252-620-2
OSHO
Miękka
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.