Szybki kurs angielskiego dla początkujących z nagraniami i jedną tablicą językową PONS Dwie książki w pakiecie

Szybki kurs angielskiego dla początkujących z nagraniami i jedną tablicą językową PONS Dwie książki w pakiecie

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawca: PONS

Kurs językowy z nagraniami dla osób, które w szybkim tempie chcą opanować podstawy języka obcego. Koncepcja nauki w jeden miesiąc sprawia, że przy regularnej nauce w zaledwie 30 dni można opanować podstawowe zwroty, zasady gramatyczne - a przede wszystkim móc stosować je w codziennej komunikacji.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Kurs językowy z nagraniami dla osób, które w szybkim tempie chcą opanować podstawy języka obcego.

Koncepcja nauki w jeden miesiąc sprawia, że przy regularnej nauce w zaledwie 30 dni można opanować podstawowe zwroty, zasady gramatyczne - a przede wszystkim móc stosować je w codziennej komunikacji.
Szybki kurs to doskonały materiał na efektywną naukę języka od podstaw lub powtórkę.
Dzięki praktycznemu słownictwu i dialogom można nauczyć się z kursem podstawowej komunikacji w języku obcym.
Kurs zapewnia naukę podstaw gramatyki, objaśnianej po polsku.
Dzięki licznym przykładom autorzy kursu uczą, co można powiedzieć w określonych sytuacjach. Na koniec powtórka wiedzy dzięki ćwiczeniom z kluczem.
Do kursu dołączona jest 12-stronnicowa laminowana tablica językowa z przeglądem czasów i czasowników, nauką ich tworzenia oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi słowotwórstwa.
Omówione zostały wszystkie czasy i tryby, przedstawiono wzory odmian najważniejszych czasowników regularnych i nieregularnych, omówiono najważniejsze osobliwości koniugacyjne.

Dodatkowe informacje

5 października 2021
192
Szybki kurs angielskiego dla początkujących z nagraniami i jedną tablicą językową PONS Dwie książki w pakiecie
978-83-8063-369-8
Miękka

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.