Epub.pl / Książki / Książki tematyczne / Albumy / Kuchnia / Po pierwsze tradycja. Książka zwyciężczyni programu MasterChef
Okładka: Po pierwsze tradycja. Książka zwyciężczyni programu MasterChef

Po pierwsze tradycja. Książka zwyciężczyni programu MasterChef

Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)

Opowieść kulinarna zwyciężczyni dziewiątej edycji programu MasterChef. Kuchnia polska jest zaskakująca, pełna smaków i wariacji... Chciałam zaakcentować moją przynależność do jednego z najpiękniejszych miejsc w Europie – Warmii i Mazur. Dlatego właśnie znajdziecie w tej książce wiele przysmaków z tego regionu.

Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3

Opowieść kulinarna zwyciężczyni dziewiątej edycji programu MasterChef.

Kuchnia polska jest zaskakująca, pełna smaków i wariacji... Chciałam zaakcentować moją przynależność do jednego z najpiękniejszych miejsc w Europie – Warmii i Mazur. Dlatego właśnie znajdziecie w tej książce wiele przysmaków z tego regionu.

Zdaniem Aleksandry Juszkiewicz, nie trzeba sięgać po egzotyczne produkty, aby stworzyć potrawę doskonałą. Wystarczy bogactwo rodzimych pól, lasów i jezior. Wśród propozycji pojawiają się więc takie rarytasy, jak: leśne grzyby z proziakami, żeberka z leszcza, farszynki, plińce czy słodkie makowniki. Przepisy są nieskomplikowane, a składniki łatwo dostępne. Ola wiele tradycyjnych dań wzbogaciła autorską nowoczesną nutą. Warto spróbować tej wersji kuchni Warmii i Mazur i przekonać się, jakie bogactwo smaków kryje jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju.

Dodatkowe informacje

Kategoria: Kuchnia
Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
Data pierwszego wydania: 1 stycznia 2020
Liczba stron: 200
Tytuł oryginalny: Po pierwsze tradycja. Książka zwyciężczyni programu MasterChef
ISBN: 978-83-8053-799-6
Okładka: Twarda
Wydanie: 1

Reklama

Komentarze i recenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.

Inne książki autora

Brak innych książek tego autora.

Inne książki w tej kategorii


Reklama