Epub.pl / Książki / Literatura naukowa i popularnonaukowa / Języki obce / Podręczniki językowe / Angielski w zagadkach 4-6 karty dla dzieci
Okładka: Angielski w zagadkach 4-6 karty dla dzieci

Angielski w zagadkach 4-6 karty dla dzieci

Wydawca: Edgard

Karty obrazkowe Angielski w zagadkach to:- kolorowe karty angielsko-polskie- 112 zagadek o różnym stopniu trudności- szybkie sprawdzanie odpowiedzi ? na rewersie kart- pomocna krótka instrukcja, jak korzystać z kart- GRATIS - poradnik dla rodziców do pobrania z www.

Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3

Karty obrazkowe Angielski w zagadkach to:- kolorowe karty angielsko-polskie- 112 zagadek o różnym stopniu trudności- szybkie sprawdzanie odpowiedzi ? na rewersie kart- pomocna krótka instrukcja, jak korzystać z kart- GRATIS - poradnik dla rodziców do pobrania z www.jezykiobce.pl/kartyKolorowe karty angielsko-polskieZestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla dzieci w wieku 4-6 lat. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie ? odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko. Karty nie tylko uczą języka, lecz także rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową. Świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Można zabrać je na spacer lub w podróż ? są doskonałym sposobem na naukę języka angielskiego w każdej wolnej chwili!112 ciekawych i różnorodnych zagadekZagadki to bardzo skuteczna forma nauki, ponieważ wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje pomagają im lepiej zapamiętywać nowe wyrazy. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

Dodatkowe informacje

Kategoria: Podręczniki językowe
Wydawca: Edgard
Data pierwszego wydania: 1 stycznia 2015
Liczba stron: 0
Tytuł oryginalny: Angielski w zagadkach 4-6 karty dla dzieci
ISBN: 978-83-7788-591-8
Wydanie: 1

Reklama

Komentarze i recenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.

Inne książki autora

Inne książki w tej kategorii


Reklama