Zioła w domu i w ogrodzie
Autor: Mazik Michał
Wydawca: Egros
Książka zawiera opis ponad 80 ziół. Podrozdziały dotyczące poszczególnych roślin zawierają: opis i występowanie, uprawę, pozyskiwanie i suszenie, wykorzystanie w kuchni i domowej apteczce oraz ważne informacje. Zioła pogrupowano w rozdziałach: Zioła na parapecie, Chwasty, które leczą, Wartościowe rośliny lecznicze, Skarby lasu, Znane z pól i łąk, Egzotyczne zioła i przyprawy.
Książka zawiera opis ponad 80 ziół.
Podrozdziały dotyczące poszczególnych roślin zawierają: opis i występowanie, uprawę, pozyskiwanie i suszenie, wykorzystanie w kuchni i domowej apteczce oraz ważne informacje.
Zioła pogrupowano w rozdziałach: Zioła na parapecie, Chwasty, które leczą, Wartościowe rośliny lecznicze, Skarby lasu, Znane z pól i łąk, Egzotyczne zioła i przyprawy.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.