Zeszyt do kaligrafii dla sześciolatków
Autor: Jolanta Taba
Wydawca: Harmonia
Celem ćwiczeń zawartych w tym zeszycie jest poznanie i utrwalenie liter, doskonalenie czytania i pisania oraz wzbogacanie słownictwa. Pierwsze strony poświęcone są ćwiczeniom graficznym, przygotowującym do prawidłowego łączenia znaków. Od momentu wprowadzenia liter każde dwie strony poświęcone są nowemu znakowi graficznemu.
Celem ćwiczeń zawartych w tym zeszycie jest poznanie i utrwalenie liter, doskonalenie czytania i pisania oraz wzbogacanie słownictwa. Pierwsze strony poświęcone są ćwiczeniom graficznym, przygotowującym do prawidłowego łączenia znaków. Od momentu wprowadzenia liter każde dwie strony poświęcone są nowemu znakowi graficznemu. Dziecko najpierw czyta głośno wyrazy i zdania, a następnie przepisuje je. W celu ułatwienia pisania zawsze podany jest pierwszy wyraz.
Materiał językowy został zaczerpnięty z najbliższego otoczenia dziecka oraz z podręcznika Wielka podróż sześciolatka Małgorzaty Barańskiej i Ewy Jakackiej.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.