Zeszyt dla sześciolatków czytam z lokomotywą cześć 4 g z n f ł h
Autor: Praca Zbiorowa Pod Red. M. Dobrowolskiej
Wydawca: GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE
Zeszyty Czytam z Lokomotywą pomagają dzieciom opanować kolejne litery alfabetu i skutecznie przygotowują je do właściwej nauki czytania.Uzupełnieniem każdego z nich są naklejki i wycinanki.
Cykl Czytam z Lokomotywą składa się z 4 części:
Część 1: A, O E, I, M, T
Część 2: L, D, K, U, S, Y
Część 3: J, W, R, P, B, C
Część 4: G, Z, N, F, Ł, H
Seria Dla 6-latków i nie tylko, której częścią są książki Czytam z Lokomotywą, jest przeznaczona przede wszystkim dla dzieci uczęszczających do zerówek.Publikacje można również wykorzystać do pracy z dziećmi młodszymi chętnymi do nauki.Przydać się mogą także tym pierwszoklasistom, którzy mają trudności z czytaniem albo kłopoty z matematyką.
Zeszyty Czytam z Lokomotywą pomagają dzieciom opanować kolejne litery alfabetu i skutecznie przygotowują je do właściwej nauki czytania. Uzupełnieniem każdego z nich są naklejki i wycinanki.
Cykl Czytam z Lokomotywą składa się z 4 części:
Część 1: A, O E, I, M, T
Część 2: L, D, K, U, S, Y
Część 3: J, W, R, P, B, C
Część 4: G, Z, N, F, Ł, H
Seria Dla 6-latków i nie tylko, której częścią są książki Czytam z Lokomotywą, jest przeznaczona przede wszystkim dla dzieci uczęszczających do zerówek. Publikacje można również wykorzystać do pracy z dziećmi młodszymi chętnymi do nauki. Przydać się mogą także tym pierwszoklasistom, którzy mają trudności z czytaniem albo kłopoty z matematyką.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.