WYCIECZKA. BAJKI BEZ BARIER CZ.XII CHOROBY NEREK - DIALIZA

WYCIECZKA. BAJKI BEZ BARIER CZ.XII CHOROBY NEREK - DIALIZA

Autor: Aleksandra Chmielewska

Wydawca: Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych "Światełko" Szklarska Poręba

Natalka ma ciemne oczy, które zawsze się uśmiechają i warkoczyki wesoło podskakujące przy każdym ruchu głowy. Lubi czytać książki, robić prace plastyczne i ma głowę pełną pomysłów. Nie ma kataru, kaszlu ani gorączki, ale okazuje się, że jest chora i nie może jechać na szkolną wycieczkę.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Natalka ma ciemne oczy, które zawsze się uśmiechają i warkoczyki wesoło podskakujące przy każdym ruchu
głowy. Lubi czytać książki, robić prace plastyczne i ma głowę pełną pomysłów. Nie ma kataru, kaszlu ani gorączki,
ale okazuje się, że jest chora i nie może jechać na szkolną wycieczkę. Nie przeszkadza jej to jednak świetnie się bawić.
"Wycieczka" to bajka psychoedukacyjna, która wprowadza dzieci w świat rówieśnika z chorobą nerek, pomaga poznać i zaakceptować inność. Może być wsparciem dla rodziców i nauczycieli w rozmowach na temat niepełnosprawności z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym.

Projekt pn.: "Bajki bez barier" - opracowanie i wydanie serii bajek dotyczących niepełnosprawności, współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w ramach konkursu XV i XIV.

 

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2016
28
WYCIECZKA. BAJKI BEZ BARIER CZ.XII CHOROBY NEREK - DIALIZA
9788365214157

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.