Wszystko na niby

Wszystko na niby

Autor: Kasia Keller

Wydawca: Srebrny Las

Kostek marzy o wielkim świecie, w którym w końcu ktoś go zauważy.
Majka tęskni za bliskością, której w idealnym domu brakuje najbardziej.Oboje czują się samotni na swój własny, cichy sposób.
Jedno zdjęcie.Jeden komentarz.Jedno kłamstwo, które miało być tylko chwilową ucieczką.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Kostek marzy o wielkim świecie, w którym w końcu ktoś go zauważy.
Majka tęskni za bliskością, której w idealnym domu brakuje najbardziej. Oboje czują się samotni na swój własny, cichy sposób.
Jedno zdjęcie. Jeden komentarz. Jedno kłamstwo, które miało być tylko chwilową ucieczką. A potem – już samo zaczyna żyć.
W świecie, w którym wszystko da się podrasować filtrem, a prawdę przykryć pięknym kadrem, granica między tym, kim jesteśmy, a kim chcielibyśmy być, zaciera się niebezpiecznie szybko.
Kiedy wirtualna przyjaźń staje się dla Majki najważniejszym punktem dnia, a dla Kostka – jedyną szansą, by być dostrzeżonym, żadne z nich nie zastanawia się, jak wysoka może być cena tej iluzji.
To historia o potrzebie bycia widzianym. O presji, która popycha do kłamstw. O uczuciach, które rodzą się po cichu – i ranach, które zostają na długo.
Mocna. Wciągająca. Boleśnie prawdziwa. Bo w świecie lajków i iluzji najtrudniej jest być sobą.
#ZatrzymaćHejt

Kasia Keller – publicystka drążąca problemy społeczne. Autorka książek dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych czytelników. Laureatka uhonorowana Gryfem Literackim za dorobek artystyczny oraz zwyciężczyni wielu plebiscytów, w tym kilkukrotnie nagradzana w konkursie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Animatorka kultury i pomysłodawczyni warsztatów upowszechniających czytelnictwo. Prywatnie żona, mama nastolatków, karmicielka psa, jeża i królika, mająca słabość do pięknych plenerów, kawy z mlekiem i bitej śmietany.

 

Dodatkowe informacje

Literatura
1 stycznia 2026
160
Wszystko na niby
9788368589481
pl
Twarda
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.