Wstyd. Emocje Tadzia
Autor: Artur Gębka
Wydawca: Magiczne
Cześć!Nazywam się Tadzio.Jestem przedszkolakiem i mam naprawdę wyjątkowych kolegów.Dziś poznacie jednego z nich – Wstyd.
Mój Wstyd nie jest zbyt towarzyski.
Cześć! Nazywam się Tadzio. Jestem przedszkolakiem i mam naprawdę wyjątkowych kolegów. Dziś poznacie jednego z nich – Wstyd.
Mój Wstyd nie jest zbyt towarzyski. Zauważyłem, że kiedy się pojawia, inaczej się zachowuję. Czasem, gdy się spotykamy, robi się naprawdę nieprzyjemnie. Na szczęście rodzice pomogli mi go lepiej zrozumieć i teraz jest mi łatwiej go zaakceptować. Nie bój się i też poznaj jaki jest Twój Wstyd.
Emocje Tadzia to seria książek wspomagających rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Jej autor, Artur Gębka, na co dzień pracuje jako psycholog i doskonale rozumie skomplikowany świat dziecięcych emocji. Dzięki łatwemu tekstowi i przykuwającym wzrok ilustracjom mali czytelnicy będą mogli poznać różne emocje. Książki ułatwią także dorosłym rozmowę z dziećmi na temat uczuć i w przystępny sposób objaśnią sprawy bliskie maluchom.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.