Królowa kłamstw
W rytmie serca. Tom 2
Wydawca: Wydawnictwo WasPos
Drugi tom serii Bądź przy mnie
Miłość to tylko niebezpieczeństwo.O tym Octavia wiedziała od najmłodszych lat.
Gdzie podziała się Octavia Russo?
Daemon wychodzi z siebie, lecz niebywałe znalezisko rozpala w jego sercu nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone.Uśpione demony z przeszłości wciąż grasują po świecie, a historia lubi się powtarzać.Przed przeznaczeniem nie można uciec.
Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3
Drugi tom serii Bądź przy mnie
Miłość to tylko niebezpieczeństwo. O tym Octavia wiedziała od najmłodszych lat.
Gdzie podziała się Octavia Russo?
Daemon wychodzi z siebie, lecz niebywałe znalezisko rozpala w jego sercu nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Uśpione demony z przeszłości wciąż grasują po świecie, a historia lubi się powtarzać. Przed przeznaczeniem nie można uciec. Gdy serca rwą się do miłości, życie nadal rzuca kłody pod nogi, niszcząc wszystko, co tylko zakochani sobie zaplanują. I tym razem nie będzie łatwo. Przed bohaterami nowe tajemnice, walka dobra ze złem i łzy. Bardzo dużo łez.
Czy tym razem miłość będzie w stanie zwyciężyć wszystko? Jak wiele trzeba będzie poświęcić? Czy wszyscy przeżyją tę walkę?
Dodatkowe informacje
Komentarze i recenzje
Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.
Inne książki autora
Brak innych książek tego autora.
Brak ocen, komentarzy i recenzji.