Świt końca. Bestiariusz Ciemności. Tom 2

Świt końca. Bestiariusz Ciemności. Tom 2

Autor: Magdalena Szponar

Wydawca: Nowe Strony

„Cmentarzysko smoków, gryfów, ich przede wszystkim, ale i pozostałych. To dowód naszego upadku. Zgliszcza pozostawione po to, by przypominać Zmiennym ich niegdysiejszą chwałę,po którą nigdy już nie sięgną”. Nadeszła wieczna noc.Neneatrię ogarnął mrok, a w ciemności pojawiły się bestie, których mieszkańcy kontynentu mieli już nie oglądać.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

„Cmentarzysko smoków, gryfów, ich przede wszystkim, ale i pozostałych. To dowód naszego upadku. Zgliszcza pozostawione po to, by przypominać Zmiennym ich niegdysiejszą chwałę,
po którą nigdy już nie sięgną”.

Nadeszła wieczna noc.
Neneatrię ogarnął mrok, a w ciemności pojawiły się bestie, których mieszkańcy kontynentu mieli już nie oglądać. Dzieci Natury, bezwzględnej bogini, będącej uosobieniem koszmarów wszystkich Zmiennokształtnych, wyszły z cienia.

Valea i Dheiread stają do ostatecznej walki o przyszłość świata. W tej wojnie nie będą jednak sami. Jednoczą siły z gryfim królem, potężnym wilkiem i kobietą skrywającą wiele tajemnic.

Czy połączone siły ostatnich bohaterów wystarczą, by pokonać Naturę? By zapędzić ją z powrotem w mroczne knieje Ostatniego Boru?

Czy siły miłości i Przeznaczenia okażą się tym, co zadecyduje o losach całego świata?
Co się wydarzy, kiedy Nieustępliwy Niedźwiedź sięgnie po to, czego pragnie najbardziej?

Drugi tom kończący dylogię „Bestiariusz Ciemności” przyniesie odpowiedzi na wszystkie pytania.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.     

Dodatkowe informacje

Horror i groza
1 stycznia 2024
420
Świt końca. Bestiariusz Ciemności. Tom 2
978-83-8362-641-3
Bestiariusz Ciemności
Miękka ze skrzydełkami
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.