Świetny pomysł Kristy. Klub Opiekunek
Autor: Ann M. Martin
Wydawca: Mamania
Kristy uważa, że Klub Opiekunek to świetny pomysł. W końcu ona i jej przyjaciółki - Claudia, Stacey i Mary Anne uwielbiają zajmować się dziećmi. Klub to szansa na dobrą zabawę i... zdobycie małej fortuny. Ale kto mógł przewidzieć, że telefon będzie wydzwaniał na okrągło, dwulatki będą nieznośne, zwierzaki dzikie, a rodzice nie zawsze będą mówić prawdę? Poza tym jest też Stacey, która zachowuje się coraz bardziej tajemniczo.
Kristy uważa, że Klub Opiekunek to świetny pomysł. W końcu ona i jej przyjaciółki - Claudia, Stacey i Mary Anne uwielbiają zajmować się dziećmi. Klub to szansa na dobrą zabawę i... zdobycie małej fortuny. Ale kto mógł przewidzieć, że telefon będzie wydzwaniał na okrągło, dwulatki będą nieznośne, zwierzaki dzikie, a rodzice nie zawsze będą mówić prawdę? Poza tym jest też Stacey, która zachowuje się coraz bardziej tajemniczo. Prowadzenie Klubu Opiekunek nie jest łatwe, ale Kristy i jej przyjaciółki nie mają zamiaru się poddać, dopóki nie załatwią sprawy!
Poznajcie serię książek opowiadającą o przygodach przyjaciółek, które wspólnie zakładają Klub Opiekunek. Bestsellerowa seria autorstwa Ann M. Martin sprzedała się w 176 milionach egzemplarzy i wciąż inspiruje kolejne pokolenia czytelniczek na całym świecie.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.