Sherlock Holmes i podróżnicy w czasie
Autor: Sylvain Cordurie
Wydawca: Egmont Komiksy
Dokończenie kolejnej dylogii o detektywie wszech czasów, łączącej elementy science fiction z grozą i kryminałem. Sherlock zostaje poproszony przez królową Wiktorię o pomoc w odnalezieniu Aarona McBride?a, szalonego naukowca i maga stanowiącego zagrożenie dla Korony.
Dokończenie kolejnej dylogii o detektywie wszech czasów, łączącej elementy science fiction z grozą i kryminałem.
Sherlock zostaje poproszony przez królową Wiktorię o pomoc w odnalezieniu Aarona McBride?a, szalonego naukowca i maga stanowiącego zagrożenie dla Korony. Jednak im więcej Holmes dowiaduje się o mrocznej intrydze, tym bardziej podejrzane wydają mu się motywy kierujące brytyjskimi tajnymi służbami. W końcu poznaje samego McBride?a, który wyjawia mu mrożące krew w żyłach tajemnice dalekiej przyszłości. Od postawy i wyborów Sherlocka będzie zależeć nie tylko wynik rozgrywki z najwyżej postawionymi osobami w państwie, ale też los całej ludzkości.
Dwutomowe opowieści o Holmesie (wcześniej zostały wydane trzy dylogie: "Wampiry Londynu", "Sherlock Holmes i Necronomicon" oraz "Crime Alleys") składają się na serię pisaną przez francuskiego scenarzystę Sylvaina Corduriégo, który zyskał uznanie właśnie komiksami o londyńskim detektywie.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.