PUS Emocje dziecka 1 Co czuję? Co czujesz? Co czujemy?

PUS Emocje dziecka 1 Co czuję? Co czujesz? Co czujemy?

Autor: Urszula Demczuk

Wydawca: EPIDEIXIS

Książeczkę tę kierujemy głównie do dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak również starszych, lecz o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jej celem jest pomoc dzieciom w nauce rozpoznawania i określania emocji własnych i cudzych, a także adekwatnego reagowania na nie.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Książeczkę tę kierujemy głównie do dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak również starszych, lecz o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Jej celem jest pomoc dzieciom w nauce rozpoznawania i określania emocji własnych i cudzych, a także adekwatnego reagowania na nie.
Książeczka oparta jest na ćwiczeniach zarówno obrazkowych, jak i tekstowych.
Po wydanej kilka miesięcy wcześniej książeczce zatytułowanej Emocje i umiejętności społeczne, która przeznaczona jest dla starszych przedszkolaków, jest to kolejna, tak obecnie potrzebna publikacja dotycząca emocji.

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2021
32
PUS Emocje dziecka 1 Co czuję? Co czujesz? Co czujemy?
978-83-7514-232-7
Miękka
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.