Pakiet to o czym dorośli ci nie mówią ekonomia / polityka

Pakiet to o czym dorośli ci nie mówią ekonomia / polityka

Autorzy: Boguś Janiszewski , Max Skorwider

Wydawca: PUBLICAT

W pakiecie: - „Ekonomia. To, o czym dorośli Ci nie mówią”: Zdecydowanie wyjątkowa książka dla każdego (od 10 do 113 lat). Skąd się biorą pieniądze, jak zarobić, ale się za bardzo nie narobić, co się opłaca, a co nie, gdzie kupić taniej, jak ratować sytuację, kiedy w skarbonce albo w portfelu widać dno.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

W pakiecie:

- „Ekonomia. To, o czym dorośli Ci nie mówią”:
Zdecydowanie wyjątkowa książka dla każdego (od 10 do 113 lat). Skąd się biorą pieniądze, jak zarobić, ale się za bardzo nie narobić, co się opłaca, a co nie, gdzie kupić taniej, jak ratować sytuację, kiedy w skarbonce albo w portfelu widać dno. Po co Ci ekonomia?! Przekonaj się.

- „Polityka. To, o czym dorośli Ci nie mówią”:
Nie ma zbyt skomplikowanych tematów dla młodego czytelnika. Prosty język, humor i wyjątkowe ilustracje sprawiają, że z pozoru trudne polityczne sprawy stają się zrozumiałe dla wszystkich (od 9 do 113 lat). Po co jest władza i jak ją zdobyć? Czy demokracja to najlepszy sposób na rządzenie? Do czego potrzebne jest państwo? Skąd państwo bierze pieniądze, czemu zawsze ode mnie i dlaczego aż tyle? Dlaczego politycy przepadają za kiełbasą wyborczą i czy można się nią przejeść? Przed czym chroni Konstytucja i dlaczego jest taka ważna? Jak zorganizować demonstrację albo zrobić małą rewolucję? Lektura obowiązkowa dla każdego młodego obywatela!

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2019
304
Pakiet to o czym dorośli ci nie mówią ekonomia / polityka
978-83-271-2560-6
To, o czym dorośli Ci nie mówią
Twarda
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.