Opracowania tematów z fizyki dla uczniów klas vii i viii gimnazjów liceów i techników wyd. 3
Autor: Opracowanie zbiorowe
Wydawca: Adamantan
Książka uzupełniająca dowolny podręcznik do szkoły podstawowej, gimnazjum, technikum i liceum. Zawiera napisane przez doświadczonych nauczycieli opracowania wszystkich tematów wchodzących w zakres podstawowego kursu fizyki. Jest dostosowana do wymagań szkolnych i egzaminacyjnych.
Książka uzupełniająca dowolny podręcznik do szkoły podstawowej, gimnazjum, technikum i liceum. Zawiera napisane przez doświadczonych nauczycieli opracowania wszystkich tematów wchodzących w zakres podstawowego kursu fizyki.
Jest dostosowana do wymagań szkolnych i egzaminacyjnych. W zwięźle i klarownie napisanych opracowaniach omówiono wszystkie ważne wzory i pojęcia oraz jednostki miar. W każdym z tematów wskazano definicje i reguły, które należy zapamiętać. Książka idealnie nadaje się do bieżących powtórek przed lekcją, a także do systematycznej nauki przed egzaminem. Przeznaczona dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, a także uczniów gimnazjów, liceów i techników.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.