Odwiedziny kuzynów. Staś Pętelka
Autor: Barbara Supeł
Wydawca: Zielona Sowa
Do rodziny Pętelków przylatują kuzyni z Ameryki.Staś jest trochę onieśmielony, bo nie zna jeszcze angielskiego, a braci bliźniaków zaskakują polskie potrawy.Na szczęście okazuje się, że wspólna zabawa i dobry humor to najlepsze sposoby na wzajemne poznanie się.
Bogato ilustrowana seria dla dzieci ukazuje istotne wydarzenia z życia przedszkolaka.Każde dziecko odnajdzie tu znane mu sytuacje i wraz ze Stasiem spotka się z emocjami, których samo doświadcza.
Do rodziny Pętelków przylatują kuzyni z Ameryki. Staś jest trochę onieśmielony, bo nie zna jeszcze angielskiego, a braci bliźniaków zaskakują polskie potrawy. Na szczęście okazuje się, że wspólna zabawa i dobry humor to najlepsze sposoby na wzajemne poznanie się.
Bogato ilustrowana seria dla dzieci ukazuje istotne wydarzenia z życia przedszkolaka. Każde dziecko odnajdzie tu znane mu sytuacje i wraz ze Stasiem spotka się z emocjami, których samo doświadcza. Warto również poznać Jadzię Pętelkę, młodszą siostrę Stasia – bohaterkę serii dedykowanej maluszkom!
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.