Naprawdę jaki jesteś

Naprawdę jaki jesteś

Autor: Agnieszka Walczak-Chojecka

Wydawca: Edipresse Książki

Fascynująca, eteryczna Warszawa lat 30. XX wieku i ON - Herman, człowiek, który nie może odnaleźć siebie w sobie. Jeśli lubisz porywające powieści osadzone w czasach przedwojennych, z pewnością nie pożałujesz sięgnięcia po "Naprawdę jaki jesteś" Agnieszki Walczak-Chojeckiej.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Fascynująca, eteryczna Warszawa lat 30. XX wieku i ON - Herman, człowiek, który nie może odnaleźć siebie w sobie.

Jeśli lubisz porywające powieści osadzone w czasach przedwojennych, z pewnością nie pożałujesz sięgnięcia po "Naprawdę jaki jesteś" Agnieszki Walczak-Chojeckiej.

Herman, główny bohater powieści, jest człowiekiem, który czuje w sobie skazę i nie może przez to być do końca sobą - codziennie musi zakładać na twarz maskę, aby nikt nie domyślił się, że coś jest z nim nie w porządku. Ratunku dla siebie samego szuka w miłości do pięknej Marii i przynależności do grupy niezależnych, twardych ludzi. Tylko czy jest dzięki temu szczęśliwy? Wszak nie można być szczęśliwym, nie będąc sobą... Herman mierzy się wciąż z demonami swojej przeszłości, które skaziły jego wnętrze, a także z kategorycznym, bezkompromisowym ojcem. Czy może w tej walce odnieść ostateczne zwycięstwo? Czy pułapka, którą sam na siebie nieświadomie zastawił, okaże się dla niego śmiertelną?

"Naprawdę jaki jesteś" to książka o walce z samym sobą, o człowieku zagubionym, zmęczonym ciągłą walką - a wszystko to okraszone Warszawą lat 30., jeszcze wciąż spokojną przed nadciągającą nieuchronnie wojenną zawieruchą. Niebezpiecznie wciągająca, książka ekscytuje i zmusza do trudnych przemyśleń na temat własnego wnętrza.

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2019
320
Naprawdę jaki jesteś
978-83-8177-220-4
Miękka ze skrzydełkami
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.