Mówię! Wierszyki i zabawy logopedyczne utrwalające prawidłową wymowę głosek sz, ż (rz), cz, dż
Autor: Barbara Czarnik
Wydawca: Harmonia
Książeczka Mówię! jest zbiorem wierszy i zabaw czyniących utrwalanie prawidłowej artykulacji zajęciem wesołym i przyjemnym. Teksty są zróżnicowane tematycznie, wprowadzają dziecko w świat poetycki, a równocześnie zachęcają do rozmów o różnych zagadnieniach związanych z otaczającym nas światem.
Książeczka Mówię! jest zbiorem wierszy i zabaw czyniących utrwalanie prawidłowej artykulacji zajęciem wesołym i przyjemnym.
Teksty są zróżnicowane tematycznie, wprowadzają dziecko w świat poetycki, a równocześnie zachęcają do rozmów o różnych zagadnieniach związanych z otaczającym nas światem.
Wiersze mogą stać się inspiracją do twórczej zabawy w domowy teatrzyk lub tematem dziecięcych rysunków.
Nagromadzenie w tekstach ćwiczonych głosek sprzyja utrwalaniu ich poprawnej wymowy.
Zaproponowane zabawy i ćwiczenia kształcą również – poza artykulacyjnymi – inne umiejętności.
Wykreślanki, plątaniny, labirynty, skojarzenia sprzyjają rozwojowi aktywności poznawczej dziecka, kształcą spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalą sprawność manualną.
Możliwość rozwiązywania zadań pozwala na dziecięcą aktywność, czyli to, co najmłodsi lubią najbardziej.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.