Mapy moich emocji

Mapy moich emocji

Autor: Bimba Landann

Wydawca: Libra PL

Książka wybitnej ilustratorki Bimby Landmann przedstawia podróż bohatera przez krainy różnych emocji.Ponieważ uczucia zmieniają się, podróż obfituje w przygody i zwroty akcji.Jedyne słowa, jakie znajdziemy w tej książce, to nazwy „geograficzne”, takie jak np.: Morze Marzeń, Wielkie Jezioro Pomysłów, Las Dobrych Znaków, Wzgórza Przyszłości, Wodospady Zachwytu czy Labirynt Niepokoju.Niosą one w sobie niezwykle ważne treści, a w połączeniu z pełnymi wdzięku, bajecznie kolorowymi i artystycznie dopracowanymi ilustracjami dają obraz głębokich, prawdziwych odkryć, jakich można dokonać w podróży w świat wyobraźni.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Książka wybitnej ilustratorki Bimby Landmann przedstawia podróż bohatera przez krainy różnych emocji. Ponieważ uczucia zmieniają się, podróż obfituje w przygody i zwroty akcji. Jedyne słowa, jakie znajdziemy w tej książce, to nazwy „geograficzne”, takie jak np.: Morze Marzeń, Wielkie Jezioro Pomysłów, Las Dobrych Znaków, Wzgórza Przyszłości, Wodospady Zachwytu czy Labirynt Niepokoju. Niosą one w sobie niezwykle ważne treści, a w połączeniu z pełnymi wdzięku, bajecznie kolorowymi i artystycznie dopracowanymi ilustracjami dają obraz głębokich, prawdziwych odkryć, jakich można dokonać w podróży w świat wyobraźni. Oglądając kolejne lądy, czytelnik uczy się rozpoznawać i nazywać emocje.

Ta oryginalna, poruszająca i zajmująca książka ma ogromną terapeutyczną moc. Może być wspaniałym pretekstem do rozmów o tym, co czujemy i o tym, dokąd prowadzą nas uczucia.

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2026
48
Mapy moich emocji
Joanna Ganobis
978-83-68153-83-5
pl
Twarda
2

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.