Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi

Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi

Autor: Renata Czerwińska

Wydawca: Espe

Zachwyć się wiarą Bożego szaleńca, którego słowa rozpalają serca wszystkich szukających spotkania z żywym Bogiem!Niewiele osób wie, że bohaterowi tej książki zawdzięczamy wzór maryjności, za którym podążali św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Zachwyć się wiarą Bożego szaleńca, którego słowa rozpalają serca wszystkich szukających spotkania z żywym Bogiem!
Niewiele osób wie, że bohaterowi tej książki zawdzięczamy wzór maryjności, za którym podążali św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Dzieła XVII-wiecznego, francuskiego kapłana nauczyły tych wielkich świadków wiary przeżywania obecności Maryi w odniesieniu do Chrystusa i w zakorzenieniu w tajemnicy Trójcy Świętej. Mówiono, że Ludwik jest ekscentrykiem, często niezważającym na opinie przełożonych czy możnych. Wszystko, co robił, czynił jednak tylko po to, by zanieść dobrą nowinę w każdy zakątek Francji, szczególnie ludziom najbiedniejszym i najsłabszym. Był bezgranicznie oddany Jezusowi i Jego Matce, zdeterminowany i bezkompromisowy, jeśli w grę wchodziło dobro jego ewangelizacyjnej misji.

Mimo upływu czasu napisany przez tego wielkiego świętego Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny wciąż porywa wiernych, prowadząc ich ku głębokiej pobożności maryjnej. Wiele osób decyduje się na powierzenie się Panu Jezusowi przez Jego Matkę i przystępuje do opracowanego przez św. Ludwika 33-dniowego, duchowego przygotowania do tego aktu. Nakładem Wydawnictwa eSPe ukazała się zawierająca ten program książka Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Zainspiruj się ewangelizacyjnym zapałem niezwykłego świętego, by nabrać odwagi do głoszenia Słowa Bożego wbrew przeciwnościom losu i opiniom innych ludzi!

Renata Czerwińska jest z wykształcenia polonistką, z zawodu redaktorką, autorką wydanych przez Wydawnictwo eSPe książek "Teresa z Avilli", "Cuda świętych" i "Cuda polskich świętych".

Dodatkowe informacje

Religia
1 stycznia 2017
216
Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi
978-83-7482-867-3
Miękka ze skrzydełkami
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.