Franklin na tropie nowego kolegi. Franklin i przyjaciele
Autor: Paulette Bourgeois
Wydawca: Debit
Tom z serii „Franklin i przyjaciele” Zielony żółwik i jego grupa superdetektywów znajdują tajemniczy rysunek i mają do rozwiązania interesującą zagadkę. Krok po kroku tropią nieznanego kolegę, aż w końcu… Mali czytelnicy na pewno dadzą się wciągnąć w śledztwo i chętnie poznają wyjaśnienie tajemnicy.
Tom z serii „Franklin i przyjaciele”
Zielony żółwik i jego grupa superdetektywów znajdują tajemniczy rysunek i mają do rozwiązania interesującą zagadkę. Krok po kroku tropią nieznanego kolegę, aż w końcu… Mali czytelnicy na pewno dadzą się wciągnąć w śledztwo i chętnie poznają wyjaśnienie tajemnicy. Z Franklinem nikt się nigdy nie nudzi – ani jego przyjaciele, ani tym bardziej wielbiciele!
Należące do tej serii tytuły powstały w oparciu o odcinki filmowe przygód żółwia Franklina. Cechą wyróżniającą tę serię jest szata graficzna: znani bohaterowie pojawiają się na nowoczesnych, trójwymiarowych ilustracjach wykonanych techniką komputerową.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.