Fafik i kogut. Czytam sobie. Poziom 2
Autor: Dorota Łoskot-Cichocka
Wydawca: HarperKids
Nelka z mamą, tatą, bratem Stefkiem i Fafikiem spędzają upalne lato za miastem.W domku pod lasem wszystko jest cudne: i strumyk, i owoce, i miłe towarzystwo.Jednak kiedy ciekawski Fafik próbuję zaprzyjaźnić się z kurami, do akcji wkracza bojowy kogut Łobuz.
Składam zdania, drugi poziom „Czytam sobie” to propozycja dla dzieci, które rozpoczęły już swoja przygodę z czytaniem.Zdania są tu dłuższe, a w tekście jest więcej dialogów.
Nelka z mamą, tatą, bratem Stefkiem i Fafikiem spędzają upalne lato za miastem. W domku pod lasem wszystko jest cudne: i strumyk, i owoce, i miłe towarzystwo. Jednak kiedy ciekawski Fafik próbuję zaprzyjaźnić się z kurami, do akcji wkracza bojowy kogut Łobuz.
Składam zdania, drugi poziom „Czytam sobie” to propozycja dla dzieci, które rozpoczęły już swoja przygodę z czytaniem. Zdania są tu dłuższe, a w tekście jest więcej dialogów. Duża czcionka ułatwia czytanie, a wyrazy w ramkach pomagają w ćwiczeniu sylabizowania. Ciekawe, zabawne historie pióra wybitnych polskich autorów i ilustracje autorstwa najlepszych polskich ilustratorów sprawią, że czas spędzony na czytaniu, będzie czasem świetnej zabawy.
Zgodne z zaleceniami metodyków.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.