Batman: Rozbite Miasto i inne Opowieści
Autorzy: Brian Azzarello , Eduardo Risso
Wydawca: Egmont Komiksy
Album zawierający wszystkie opowieści o Batmanie, które wspólnie stworzyli dwaj sławni laureaci Nagrody Eisnera ? scenarzysta Brian Azzarello (100 naboi, Joker, Luthor) i rysownik Eduardo Risso (100 naboi, Logan). Gotham to miasto równie niebezpieczne jak potwory i szaleńcy, którzy w nim działają.
Album zawierający wszystkie opowieści o Batmanie, które wspólnie stworzyli dwaj sławni laureaci Nagrody Eisnera ? scenarzysta Brian Azzarello (100 naboi, Joker, Luthor) i rysownik Eduardo Risso (100 naboi, Logan).
Gotham to miasto równie niebezpieczne jak potwory i szaleńcy, którzy w nim działają. Mroczny Rycerz, ścigając mordercę, trafia na ścieżkę prowadzącą do swych największych wrogów. Później poznamy alternatywną wersję historii, w której Nietoperzem jest podstarzały Thomas Wayne, ojciec Bruce?a. Następnie zobaczymy Batmana zajmującego się sprawą morderstwa miliardera. W końcu obrońca Gotham zajmie się badaniem umysłu szaleńca, aby odnaleźć prawdziwą naturę mocy ? czyli władzy nad życiem i śmiercią.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.