Epub.pl / Książki / Książki dla młodzieży / Poradniki / Hobby / Bardzo brzydki dziennik
Okładka: Bardzo brzydki dziennik

Bardzo brzydki dziennik

Wydawca: Znak Horyzont

Dziennik zaprojektowany przez rysowniczkę Igę Chmielewską! Autorka "Bardzo brzydkich rysunków" zaprasza Cię do wyrażania samego siebie na kartach Twojego własnego dziennika! Być może szukasz właśnie idealnego miejsca, w którym gromadzić będziesz własne spostrzeżenia, przemyślenia, cytaty lub przypadkowe bazgroły.

Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3

Dziennik zaprojektowany przez rysowniczkę Igę Chmielewską! Autorka "Bardzo brzydkich rysunków" zaprasza Cię do wyrażania samego siebie na kartach Twojego własnego dziennika!

Być może szukasz właśnie idealnego miejsca, w którym gromadzić będziesz własne spostrzeżenia, przemyślenia, cytaty lub przypadkowe bazgroły. Możliwe, że potrzebujesz powiernika, który nikomu nic nie zdradzi i przyjmie wszystko, co chcesz mu przekazać. Od dawna ludzie piszą pamiętniki i dzienniki. Są one pełne najrozmaitszych rzeczy i nie ważne, czy są brzydkie, czy ładne. Ważne, że odzwierciedlają autora. I właśnie taki oto dziennik prezentujemy Ci w tym miejscu. Jest to pozycja wyjątkowa. Możesz w nim pisać, rysować, kreślić szlaczki, wklejać w niej wszystko, co tylko zechcesz. Oto "Bardzo brzydki dziennik" zaprojektowany przez Igę Chmielewską.

Jej rysunki znają liczni internauci. Sama siebie nie uważa za artystkę, a jednak zdobyła już ogromną popularność. Rysowała niemal od zawsze. Rodzice gorliwie wspierali jej talent posyłając Igę na kursy plastyczne. W połowie liceum zapragnęła zostać aktorką i wówczas to ołówek i szkicownik powędrowały na jakiś czas do kąta. Z aktorstwa jednak nic nie wyszło i Iga Chmielewska przeprosiła się z przyborami do rysowania. Od tego czasu za pomocą "Bardzo brzydkich rysunków" wyjątkowo trafnie komentuje naszą rzeczywistość. Jeśli pragniesz pójść w jej ślady, "Bardzo brzydki dziennik" to coś idealnego dla Ciebie!

Dodatkowe informacje

Kategoria: Hobby
Wydawca: Znak Horyzont
Data pierwszego wydania: 1 stycznia 2018
Liczba stron: 208
Tytuł oryginalny: Bardzo brzydki dziennik
ISBN: 978-83-240-5480-0
Okładka: Miękka
Wydanie: 1

Reklama

Komentarze i recenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.

Inne książki autora

Inne książki w tej kategorii


Reklama