Bajka na końcu świata 6. Operacja Trufla

Bajka na końcu świata 6. Operacja Trufla

Autor: Marcin Podolec

Wydawca: Kultura gniewu

Szósty tom postapokaliptycznej serii dla najmłodszych. Wiktoria i Bajka wędrują, by odnaleźć rodziców. Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska, a kierunek wyznaczają im tajemnicze światła na niebie. Świat po wielkim wybuchu to zdecydowanie nie najlepsze miejsce dla dziewczynki i psa.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Szósty tom postapokaliptycznej serii dla najmłodszych.

Wiktoria i Bajka wędrują, by odnaleźć rodziców. Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska, a kierunek wyznaczają im tajemnicze światła na niebie. Świat po wielkim wybuchu to zdecydowanie nie najlepsze miejsce dla dziewczynki i psa. Jeśli już jednak mamy tam dziewczynkę i psa, pozostaje nam trzymać kciuki za powodzenie ich wyprawy!

Nie potrafię oderwać się od Bajki. Już nie mogę doczekać się kolejnej części. Muszę dowiedzieć się, czy Wiktoria i Bajka znajdą rodziców.
Ala Rokitiańska (lat sześć)

Dodatkowe informacje

Dla dzieci
1 stycznia 2021
64
Bajka na końcu świata 6. Operacja Trufla
978-83-66128-61-3
Krótkie gatki
Twarda
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.