Austria. Inspirator podróżniczy wyd. 2024

Austria. Inspirator podróżniczy wyd. 2024

Autorzy: Beata Mazurek , Paweł Wroński

Wydawca: Pascal

AUSTRIA – pomysł na idealne wakacje! Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Austrii. Nic cię nie ominie! Z nami wyruszysz w rejs Dunajem, aby podziwiać bajeczne widoki doliny Wachau. Zwiedzisz najbardziej znane zakątki Wiednia położone wzdłuż Ringu, posłuchasz klasyków w słynnej operze wiedeńskiej i zasmakujesz słynnego Wiener Schnitzel.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

AUSTRIA – pomysł na idealne wakacje!

Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Austrii. Nic cię nie ominie!

Z nami wyruszysz w rejs Dunajem, aby podziwiać bajeczne widoki doliny Wachau. Zwiedzisz najbardziej znane zakątki Wiednia położone wzdłuż Ringu, posłuchasz klasyków w słynnej operze wiedeńskiej i zasmakujesz słynnego Wiener Schnitzel. Odwiedzisz wyjątkową, wpisaną na listę UNESCO starówkę w Grazu, zrelaksujesz się w uzdrowiskach Burgenlandu, a w Tyrolu poszusujesz po lodowcach!

Wspólnie z Beatą Mazurek opracowaliśmy przewodnik po kraju klasyków wiedeńskich. Znajdziesz w nim rankingi atrakcji i rekomendacje autorki, knajpki polecane przez miejscowych, intuicyjną nawigację, a do wszystkich wyjątkowych miejsc doprowadzi cię rozkładana mapa.

Beata Mazurek – w Wiedniu mieszka od kilku lat. Na autorskim blogu, Viennese breakfast, opowiada o kulturze, historii i życiu w austriackiej stolicy oraz dzieli się wskazówkami praktycznymi na temat podróżowania i zwiedzania Wiednia i całej Austrii.

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2024
304
Austria. Inspirator podróżniczy wyd. 2024
978-83-8317-316-0
Inspirator podróżniczy
Miękka ze skrzydełkami

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.