Atlas wynalazków
Autor: Thiago de Moraes
Wydawca: Nasza Księgarnia
Przygotuj się, by wyruszyć na wspaniałą wyprawę odkrywczą.Pewnie przydałaby ci się mapa…
Mapy w Atlasie wynalazków są bardzo szczególne.To wspaniałe sceny pełne niesamowitych wynalazków i spektakularnych odkryć.
Przemierzaj tysiąclecia i podziwiaj twórcze talenty ludzkości, a dowiesz się, w jaki sposób wynaleźliśmy pismo, malarstwo, samochody i czekoladę – oraz mnóstwo innych rzeczy.Napotkasz roboty i dinozaury.
Przygotuj się, by wyruszyć na wspaniałą wyprawę odkrywczą. Pewnie przydałaby ci się mapa…
Mapy w Atlasie wynalazków są bardzo szczególne. To wspaniałe sceny pełne niesamowitych wynalazków i spektakularnych odkryć.
Przemierzaj tysiąclecia i podziwiaj twórcze talenty ludzkości, a dowiesz się, w jaki sposób wynaleźliśmy pismo, malarstwo, samochody i czekoladę – oraz mnóstwo innych rzeczy. Napotkasz roboty i dinozaury. Obejrzysz miniaturowe sondy kosmiczne, prastary ser i wrak Titanica.
To będzie nadzwyczajna podróż. Jesteś gotów do akcji?
Thiago de Moraes jako dziecko wciąż był strofowany za to, że zamiast się skupiać, bazgrolił. Nadal jest ganiony, tylko już nie za stawianie zygzaków. Kiedy nie czyta i nie rysuje starożytnych bogów, Thiago tworzy książki dla dzieci. Jest laureatem wielu nagród za ilustracje. Mieszka w południowym Londynie z rodziną.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.