She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki!

Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok.

 

Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny, siedemnastoletnia Scottie sądzi, że najgorsze już się stało.Niespodzianka!Ledwie chwilę później udaje się jej wjechać w zderzak samochodu należącego do jej szkolnej nemezis, równie pięknej, co wrednej czirliderki, Irene Abraham.

Dziewczyny łączy trudna przeszłość oraz nieskrywana wzajemna niechęć.Ostatnim, o czym marzą, są wspólne podróże do szkoły… A jednak zostają do nich zmuszone.

  • Autor: Kelly Quindlen
  • Ilość stron: 320
  • Autor tłumaczenia: Iwona Wasilewska
  • Wydawnictwo: Jaguar
  • Numer ISBN: 978-83-8266-117-0
  • Data wydania: 2022-06-10

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki!

Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok.

 

Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny, siedemnastoletnia Scottie sądzi, że najgorsze już się stało. Niespodzianka! Ledwie chwilę później udaje się jej wjechać w zderzak samochodu należącego do jej szkolnej nemezis, równie pięknej, co wrednej czirliderki, Irene Abraham.

Dziewczyny łączy trudna przeszłość oraz nieskrywana wzajemna niechęć. Ostatnim, o czym marzą, są wspólne podróże do szkoły… A jednak zostają do nich zmuszone. Samochód Irene ląduje w warsztacie, Scottie nie ma więc innego wyjścia niż robić za taksówkę. Przynajmniej tak to widzą matki nastolatek.

Sytuacja okazuje się jednak mieć swoje plusy. Scottie marzy o tym, by odegrać się na toksycznej byłej, a także przestać być szkolnym pariasem. Irene brakuje kasy na naprawę wozu i jej kariera czirliderki staje pod znakiem zapytania. Dziewczyny mogą sobie pomóc… Tyle że okazuje się to trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

W końcu nikt nie mówił, że udawanie związku przed całym liceum należy do rzeczy łatwych.

Im głębiej Scottie i Irene brną w intrygę, tym więcej dowiadują się o sobie samych.

Niektóre odkrycia zaś okazują się całkiem niespodziewane.

 

Odrobinę słodka, odrobinę zadziorna.

BOOKLIST

 

Bohaterowie, w których się zakochasz, i uczucie, od którego dostaniesz bzika. She Drives Me Crazy to jedna z moich ulubionych komedii romantycznych w tym roku.

LEAH JOHNSON, autorka You Should See Me in a Crown

 

Przezabawna i pełna ciepła. W mistrzowski sposób łączy ze sobą dwa znane motywy: udawane randki i to, że od nienawiści do miłości tylko jeden krok.

RACHEL ALLEN, autorka Systematyki miłości oraz The Summer of Imposibilities

 

She Drives Me Crazy to idealna komedia romantyczna. To taki rodzaj romansu, który aż kipi od chemii, nie tracąc przy tym na autentyczności i cieple. Lektura obowiązkowa!

ADIBA JAIGIRDAR, autorka The Henna Wars

 

Idealna dla fanów Becky Albertalli oraz Casey MacQuiston!

 

Kelly Quindlenjest autorką powieści dla młodzieży Her Name in the Sky oraz Late to the Party. Absolwentka Uniwersytetu Vanderbilt z literatury angielskiej i amerykanistyki. Pracowała jako nauczycielka w szkole średniej. Obecnie zasiada w radzie kierowniczej organizacji non-profit dla katolickich rodziców dzieci LGBT. Kelly mieszka w Atlancie.

SKU: 9788382661170
Kategoria:

Oceny czytelników

Ta publikacja nie ma jeszcze ocen.

Dodaj pierwszą recenzję “She Drives Me Crazy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.