Dwór miodu i popiołu. Trylogia miodu i lodu. Tom1

Natychmiastowy bestseller.Idealna seria dla fanów Jennifer L. Armentrout, Sarah J. Mass i Holly Black!Porzucona.Wyszkolona do walki.

  • Seria: Trylogia miodu i lodu
  • Autor: Shannon Mayer,Kelly St. Clare
  • Ilość stron: 308
  • Autor tłumaczenia: Malwina Stopyra
  • Wydawnictwo: NoweStrony
  • Numer ISBN: 978-83-8178-870-0
  • Data wydania: 2022-05-05

Natychmiastowy bestseller. Idealna seria dla fanów Jennifer L. Armentrout, Sarah J. Mass i Holly Black! Porzucona. Wyszkolona do walki. W przeszłości zauroczona mężczyzną, który ją upokorzył. Dwudziestoczteroletnia Alli jest w połowie człowiekiem, a w połowie fae. Jako sierota i w dodatku mieszaniec nie ma praktycznie żadnych praw. W sekretnym, magicznym miejscu nazywanym Underhill Alli od lat jest szkolona na wojownika. Każdego dnia podczas morderczych treningów może stracić życie. Pewnego razu wydarza się coś niewyobrażalnego. Underhill się zapada i nikt nie może już do niego wejść. Tracąc więź z magiczną krainą, fae wpadają w szał. Tylko Alli wie, kto jest za to odpowiedzialny i szybko się orientuje, że jedyne, co może teraz zrobić, to uciekać. Musi znaleźć odpowiedź na to, jakim cudem tak magiczne miejsce zostało zniszczone. Zadania z pewnością nie ułatwi fakt, że jest ścigana przez zabójczo przystojnego mężczyznę, który kiedyś był obiektem jej westchnień. Opis pochodzi od Wydawcy.

SKU: 9788381788700
Kategoria:

Oceny czytelników

Ta publikacja nie ma jeszcze ocen.

Dodaj pierwszą recenzję “Dwór miodu i popiołu. Trylogia miodu i lodu. Tom1”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.